HOUFEK

HOUFEK

Bendrovę HOUFEK a.s. įkūrė Ing. Jaroslav Houfek 1991 m. Iš pradžių tai buvo nedidelės paprastų medžio apdirbimo staklių gamybos dirbtuvės. Šiandien įmonė įsikūrusi Golčovo Jeníkovo miestelyje, pačiame Vysočinos regiono pakraštyje.

Iš pradžių įmonė gamino juostines šlifavimo stakles. Techninis unikalumas, originalumas ir dirbtuvių apdirbimo kokybė lėmė, kad pamažu didėjo HOUFEK gaminamų staklių paklausa Čekijos ir užsienio rinkose. Didėjantis susidomėjimas staklėmis lėmė didesnes gamybos apimtis, taip pat sistemingą gaminių asortimento plėtrą.

Techninę koncepciją papildė sūnaus Alešo Houfeko vadybiniai gebėjimai, o jo darbo rezultatas - dinamiška įmonės plėtra nuo 1993 m. Rezultatas buvo gamybos išplėtimas dar viena savos konstrukcijos medžio apdirbimo staklių serija - plačiajuostės šlifavimo staklės šiuo metu sėkmingai veikia 22 pasaulio šalyse.

Apie įmonę

Jau 1996 m. įmonė pradėjo statyti naujas patalpas, o 2001 m. persikėlė į jas. O 2005 m., dalyvaujant pripažintiems verslo partneriams ir klientams, ji iškilmingai atidarė dar vieną gamybinį cechą, kuriame įdiegtos naujos, moderniausios gamybos technologijos. Projektą bendrai finansuoja Europos regioninės plėtros fondas ir Čekijos Respublikos pramonės ir prekybos ministerija pagal OPPP programą, programa Development I.

Gamybos programos modernizavimas leido padidinti gaminamų mašinų kokybę ir asortimentą. Šiuo metu "HOUFEK" gamina svyruojančias briaunų šlifavimo stakles, svyruojančias ritinines šlifavimo stakles. Taip pat galima pamatyti galutiniam medienos apdirbimui skirtas stakles, skardinimo stakles, taip pat pramoninio naudojimo stakles.

Čekijos rinkoje "HOUFEK" bendrovė užėmė pripažintą poziciją visų pirma dėl puikių techninių parametrų, patikimumo, paprasto valdymo ir puikaus apdirbimo dirbtuvėse mašinų. Visus tokius parametrus užtikrina trijų pamainų darbas. Tinkamai pasirinktą verslo politiką rodo pardavimai, kuriuos sudaro 75 % eksporto, todėl "HOUFEK" gaminamos mašinos rado savo klientus ES šalyse, JAV ir visame pasaulyje Tuo pat metu bendrovė siekia sukurti savo verslo organizaciją ir atstovybę tose šalyse, kuriose augantis pardavimo potencialas suteikia galimybių tolesnei plėtrai.

Galia slypi paprastuose sprendimuose - tai HOUFEK šūkis, taikomas kuriant ir konstruojant šlifavimo mašinas.

staklės yra skirtos šlifuoti smulkioms ir vidutinėms medinėms detalėms ar kompozicinėms medžiago..
€7,84080
1409
staklės R 530 yra skirtos plokštuminiam, vienpusiam medienos ruošinio obliavimui staklės gali b..
1370
staklės R 430 yra skirtos plokštuminiam, vienpusiam medienos ruošinio obliavimui staklės gali b..
1369
klasikinės juostinės šlifavimo staklės rankinis darbo stalo nustatymas ir šlifavi..
209
klasikinės juostinės šlifavimo staklės rankinis darbo stalo nustatymas ir šlifavimo pado prispa..
€3,06958
210
staklės skirtos profesionalams labai našios staklės su didelio komforto paketu ir išskirtiniu t..
€17,24492
227
staklės skirtos profesionalams labai našios staklės su didelio komforto paketu ir išskirtiniu t..
€13,95493
226
staklės skirtos profesionalams labai našios staklės su didelio komforto paketu ir išskirtiniu t..
225
Papildoma įranga Klauskite kainos ..
224
Papildoma įranga Klauskite kainos ..
223
Papildoma įranga Klauskite kainos ..
221
Papildoma įranga Klauskite kainos ..
220
Rašyk
Skambink