UJK atramos su kreipiančiosiomis MAKITA (PKT 2)

NaujienaPopuliari
Pristatymas 1-3 d.d.

Prekės kodas: 108527

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje (1-3 d.d.)

  

  • Suteikia didesnį saugumą, pakeičia bėgių spaustukus
  • Trišakis varžtas įstatomas į griovelį bėgio apačioje
  • Neleidžia pjūklu pjauti per kitas atramos skyles
€4499 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Anglija
Gamintojas: UJK

Šios unikalios nerūdijančio plieno UJK atramos turi "Tee" varžtą, kuris telpa į "Makita" kreipiamojo bėgio apačioje esantį "Tee" lizdą. Skirtingai nuo standartinių atramų, kurie remiasi į bėgio šoną, šios atramos yra paslėptos po bėgiu. Jos pakeičia būtinybę pasikliauti bėgio spaustukais, kad išlaikytų bėgį reikiamoje padėtyje. Kai atramos yra jūsų daugiafunkcinio stendo skylėse, jūsų kreipiamasis bėgis niekur nedings.

Naudojant šias atramas, niekada nėra jokios tikimybės, kad jūsų pjūklas perpjaus kitas atramų skyles. Šis kreipiamojo bėgio tvirtinimo būdas ypač naudingas, kai naudojate elektrinius įrankius su didesne vibracija, pavyzdžiui, frezavimo stakles.

Jie tiekiami su dviem aliumininiais dalomais apvadais, kurie uždedami ant atramos. Jei pjaunamas ruošinys yra siauras, bėgelis gali svyruoti. Šie apvadai paremia bėgį, kad šis nebekybotų. Išilgai šono ant atramų yra 75 mm metrinė skalė. Ši skalė naudojama medienos storiui išmatuoti, o tada ant atramos nustatoma tinkamo storio apykaklė, kad būtų galima paremti. Paskutinė ypatybė - tiesi išpjova ant priekinio kūgio. Tai padeda įsukti trišakį varžtą (kuris yra bėgelyje) į atramos galvutę.

Tinka daugiafunkciniams ir MFT stendams su 20 mm skylėmis atramoms..

 
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
   Suteikia didesnį saugumą, pakeičia bėgių spaustukus Trišakis varžtas įst..
€4499
Rašyk
Skambink