THINGAMEJIG žymeklis

NaujienaPopuliari
Pristatymas 1-3 d.d.

Prekės kodas: 104577

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje (1-3 d.d.)

  • naudojamas žymėti ant laminatų, metalų, medienos, faneros ir kt.
  • patogus, valdomas viena ranka
  • preciziniam linijos atkopijavimui
  • anoduoto aliuminio konstrukcija su karbido ašmenimis
  • lazeriu išgraviruota skalė tiksliam aukščio nustatymui
  • užtikrina, kad stalviršiai, grindjuostės ir kt. būtų be tarpų
€9489 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Axminster Tools

Šis preciziškas braižymo įrankis medžiagą braižo trikampio formos kietlydinio ašmenimis. Trijų sparnų galvutėje ant kiekvieno sparno yra po kietlydinio geležtę. Kiekviena geležtė turi 3 antgalius; tiesiog pasukite, kad briauna būtų vis aštresnė, o kadangi geležtės yra iš karbido, jos ilgai tarnauja.

Per vidurį einantis srieginis velenas leidžia tiksliai reguliuoti aukštį. Ant veleno yra lazeriu išraižyta skalė, pagal kurią galima orientuotis. Prieš braižymą nustatymą užtikrina fiksavimo veržlė. Ergonomiška 3 pirštų rankena leidžia patogiai laikyti ir daryti reikiamą spaudimą. Thingamejig lengva valdyti viena ranka, juo galima braižyti tiesiai į kampą. Geležtės lengvai išraižo bet kokią apdailą, laminuotą paviršių ar skersinį paviršių. Taip braižytuvas veikia kaip pjovimo matuoklis, todėl atliekant vėlesnį pjūvį nebelieka atplaišų ar išlūžimų. Į "Thingamejig" komplektaciją įeina nedūžtantis plastikinis dangtelis, uždedamas ant pagrindo, kad būtų apsaugotas žemiau esantis paviršius braižant liniją.

Thingamejig turi laikymo dėžutę, kad nenaudojami antgaliai būtų apsaugoti. Pridedami 3 peiliukai, šešiakampis raktas, nedūžtantis pagrindo dangtelis ir instrukcijos.

 
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
naudojamas žymėti ant laminatų, metalų, medienos, faneros ir kt. patogus, valdomas viena ranka ..
Nuo €9489
Rašyk
Skambink